blej kuke per polo 2004

Shitet nga: avdi 13 Nën 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
blej kuke per polo viti 2004
tel044170898dhe
049170898 viber
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim