hipobinë

Shitet nga: hajrush musliu 26 Sht 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Kjo hipo bin montohet ne kombi per ngarkesa dhe shkarkesa hidraulike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim