komplet klima per audi a6 99 dhe VW

Shitet nga: privat 06 Gsh 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Kompresori
Ftofsi
Ena
Gypat

Kane qene te montuara ne Audi A6 1999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim