mbahtse per dy bicikleta

Shitet nga: avdi 19 Maj 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
mbajtse per bicikleta te posa ardhur nga gjermanija,
vendoset ne kuken e vetures
munde te vendosen 1,2,bicikleta
per ma teper
044 170 898 viber
dhe 049 170 898 prishtineNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim