mbajtese per pasat dhe unirversale

Shitet nga: zzzzz 22 Maj 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
mbajteset per pasat karavan edhe vetura tjera te te cilate egzistojne mbajtset gjatsore fabrikishte
049 170 898 viber prishtine


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim