mbajtse .bagazhe universal alumin

Shitet nga: avdi 14 Dhj 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes mbajtset universale alumin
per ma teper
tel 044170898dhe
049170898 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim