mbajtse bagazhi per tauran dhe universale

Shitet nga: avdi 06 Dhj 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset tregerat per tauran si dhe mbajtse universale
tel *whatsApp* 044 170 898 dhe
*viber* 049 170 898
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim