mbajtse per bagazh universale

Shitet nga: avdi 12 Mar 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset universale
i ne foto
tel 044170898 dhe
0038649170898 prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim