mbajtse,tregera per veture per opel vekter

Shitet nga: avdi 12 Pri 05:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per opel vektra jan me qels
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim