nderrohen me celular

Shitet nga: albis 23 Nën 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
2 marmita parakolp dhe pjeset e tjera qe ndodhen ne foto pjeset jan per peugeot 206 parakolpi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim