renault clio

Shitet nga: xheki 06 Shk 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shiten 4 dyert dhe auba e renault clio 1 98
Ngjyr e kuqe
shiten urgjent
qmimi per te gjitha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim