shes komplet paisje nga gjermani

Shitet nga: skender 28 Jan 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes dy komplete te gjitha llojet e burgijav per shpurje per dru dhe per beton kompleti i ka 250 lloje te burgijave cmimi 150 euro per pasijen tjeter qekiqa e pjes tjera 100 euro

Tel 044830959
Tel 044285260
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim