shes

Shitet nga: muhamet 23 Shk 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes mbajsen per rimorkio per audi 80 si dhe spojlerin mbi kypek
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim