LT. 55...Kamion,,,Kran , Menjaq

Shitet nga: Qaza 19 Gsh 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
LEXOJENI ME KUJDES!!!!!!!!!!!!!!. LT 55 VITI I PRODHIMIT 92.
dyert,pllatnet e para dhe te mramat, , ,,,,,LLADNJAKU I UJIT, VOLLANI ME KRYET KOMPLET ,pllatnet e perparme dhe mrapa, ...DRITAT, . . MENJAQI GJAMAT KOMPLET .SHIHEN PJEST EDHE NE FOTO, , . .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim