Mercedes Vito ,112 cdi 2.3 disel -99

Shitet nga: hysen 08 Mar 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet, Mercedes Vito. viti i prodhimit 1999 ne gjendje te mire mekanike 2.3 Dizel hidraulik , klim ulsen me nxemje goma te mira furgon me hapje na te dya anet ,shofeshajmen e krisur regjistrimi i skaduar denim nuk ka qmimi i volitshem. dhe i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim