2 Rimorkio

Shitet nga: Ramadan 14 Mar 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 2 Rimorkio , njera ka dimensionet 2 me 1 meter ndersa tjetra 3 me 1 meter.
Pra kjo e vogla eshte e gatshme edhe per veture dhe ka cmimin 350 euro eshte ne gjendje perfetke.
Ndersa kjo e madhja munndet te ngjitet ne traktor edhe kjo eshte shume e mire cmimin e ka 200 euro.
Per me shume kontaktoni ne numrat 049 790761 dhe 045 890405

Ndrim i munshem me ndonje dhi te races Alpink , apo ndonje mshtjerre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim