Auto Kran 8-9... -91

Shitet nga: )))) 25 Shk 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Kamioni 8-9 Viti i prodhimit 91 Ne Gjendje Shum Te Mir RKS i Qlaimruar ,Kmioni Siq Shifet Ne Foto Zgjatet 30 Metra Gjatsi hidrolike Shkon Deri 90`Shkall Sillet Ne tE majt-Djath:t 45` Shkall Sherben Per Pastrim Te Gjamave,kulmave,muntime dritaresh, Montim Te Klimave,si dhe pune te ndryshme qe ju nevojitet deri ne Lartesi 30 metra. Presim Bleres Serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim