Bageri Isuzi pc40

Shitet nga: JETONI 13 Pri 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes bagerin komacu pc40 ne gjendje te mire teknike ka qekiq dhe nje luge 50 cm
Mob: 049/259-700
Mob: 045/660-329
Beje ndrrim.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim