Bejme pun te ndryshme me bager

Shitet nga: Kushtrim 06 Pri 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejme pun te ndryshme me bager, kamion transporte te zhavorit te ndryshem si dhe dheut , hapjen e kanaleve , hapjen e temeleve te shpijave , hapjen e podrumeve , rregullimin e oborreve me kocka si dhe rregullimin e kopshteve te ndryshme, rreninin e shtipijave te vjetra per info lajmrohuni ne tel 044 431 987 si dhe 044 636 945
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim