Fiat Ducato 2.5 D -94

Shitet nga: besim 05 Mar 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesë kombin urgjent është i ardhun nga italia pa targa nuk ka as dogan as sen te paguar është ne gjendje shum te mir siq shihet dhe në foto çmimi 1500€ është i negociushem pres blerës serioz e ceki edhe 1 herë shes urgjent pom vyjnë paret nr e kontaktit +38649 572 921 edhe në viber 044 823 949
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim