Fiat Hitachi Tipi FR-220

Shitet nga: Aliu 18 Shk 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Fiat Hitachi Tipi FR-220 viti i prodhimit 1997 i doganuar sapo importuar nga Gjermania
8000 ore pune dhe ka vag
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim