Ford Transit 1.8 Dizel 1998

Shitet nga: Kenan Imami 06 Mar 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ford Transit 1.8 Dizel
Viti prodhimit: 1998
3 x ulese
5 x dyer
132.500km / te kaluara
4 x goma rezerve, me profil te ri

Frenat dhe disqet i ka te reja,
Vetura eshte vozitur ne Gjermani
Kontakt dhe blerje direkt nga pronari i pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim