Gypa te betonit

Shitet nga: company 05 Shk 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kemi te gjitha llojet e gypave
Kemi gypa fi 300
Gypa fi 400
Gypa fi 500
Gypa fi 600
Gypa fi 800
Gypa fi 1000
Konus fi800
Konus fi 1000
Kemi dhe kapaka per konusa
Kemi dhe kapaka per ta te gjitha llojet e tyre bejn perjashtim fi 300
Kemi kapaka te thjeshte pa dhemzore d.m.th dhe kemi kapaka me dhembezor
Te gjithe kapakat jane testuar dhe kane armature po ashtu kemi dhe ansore
Ujore kemi kocka te ndryshme vaso etj. Per me shume informata thirrni ne numrin : 045654900
Mund te na gjeni ne llapje sello afer spitalit internacional.
~JU MIRPRESIM~
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim