Iveco 2.4 35-10 Turbo Daily -91

Shitet nga: Lorenc 19 Pri 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Kamioneta posedon 2 par guma mrapa xhamat me rrym pasqyret digjitale n motorr esht pefekt punon shum mir kapaciteti i motorrit 2.4 shpenzime shum t vogla rexhistrimi i skadum osht i qlajmrum esht per 7 persona shum komod dhe i let per pun na kontaktoni 044-782-238
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim