Iveco 8-13

Shitet nga: Ragip 18 Mar 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet kamjoni Turbo Iveco 8-13, viti i prodhimit 89 ne gjendje te rregullt dhe i rexhistruar.
Me dimensione te sandakut 4.5 X 2,2.
Qmimi: 3200 €.

Nr. 044202130
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim