Iveco Stralis Me Tabela Bullgare 2006

Shitet nga: Iveco 12 Pri 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Iveco Stralis Viti 2006, EUR 3, me 3 osovina Tabela Bullgare Kamioni eshte ne gjendje te regullt. Shitet sepse kemi 20 kamione por nuk kemi shofer te mjaftueshem per te gjith kamionat. Ne qofte se e blini kamionin prej nesh, kamioni mundet te punohet nepermiet nesh ne shtetet skandinavike (suedi, danimarke, norvegji) ku behen kilometraza te mira dhe pagohen mire. Nese vendosni qe kamioni te punohet neper mjet nesh ateher per pagesen e kamionit mundet nje pjes ta pagohet menjeher dhe nje pjese te pagohet me pritje. Cmimi 14 900eur Per me shume informacione na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim