Iveco

Shitet nga: xhavit 06 Mar 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet iveco 35-10 esht ne gjendje perfekte sidomos ne motorr dhe esht shum i mir shiq shihet edhe ne foto per ma shum info 049 408 853 flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim