Iveko Dayli 1990

Shitet nga: Urim Haziri 16 Pri 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Eshte nje kombi ne gjendje shum te mir mekanike dhe teknike ,pa turbin ,amortizimi shum I mir , 1 pal rrotesh . Eshte I shlajmrum me kohe pamja esht siq po e shifni ne foto shum I rujtum. Kerkoj bleres Serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim