KOMB VW T4 -93

Shitet nga: T4 09 Pri 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet kombi t4 ne gjendje shum te rregullt teknike dhe gjithashtu eshte shum i ruajtur mund te shihet ne foto
motorin e ka 1.9 i thjesht ,, regjistrim 11 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim