Kamijon VW Lt -87

Shitet nga: liridon 11 Mar 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Kamijoni esht ne gjendje te rregullt esht i padoganuar dhe esht kiperash .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim