Kamijonete Ford Transit 2.5TD

Shitet nga: Privat 22 Shk 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet kamjoneta Ford Transit 2.5TD,viti 99, Kilometra te kaluara vetem 99000KM,3 dyer,6 ulse,është i pershtatshem per puntor qe bej pun te ndryshme rreth ndertimtaris dhe instalimeve ne shpia,posedon gjenerator qe prodhon rrym per paisje elektrike per pun, esht i veqant dhe shum i rujtun ne gjendje te mir teknike.I'sa po ardhur nga zvicra,I regjistruar RKS tash.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim