Kamijonete VW LT dizel -86

Shitet nga: kushtrim 16 Shk 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Prishtinë
shes shlepin lt ne gjendje te rregullt teknile i ka te gjitha serviset te kryera dy rebrasta kaishat pompen e ujit shpanerat fileterat dhe vajin goma te reja. edhe 5 muaj regjistrim. bee nderim me vetura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim