Kamijonete VW LT35 -86

Shitet nga: Fadil Gashi 23 Qer 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kamioneta eshte ne gjendje te rregullt.Dizell 2.4 dhe bejm ndrrim me gjip.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim