Kamion MAN

Shitet nga: Avdi 16 Shk 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

31 500 EUR

Komuna: Prishtinë

Shes kamion MAN 41.403 viti i prodhimit 10.11.1997 i sapo doganum regjistrimi i par ne gjendje te shkelqyshme ,goma 90% te reja, ju mirpresim ne numrat e tel: +37744 31 44 83 +viber dhe 044 520050
Avdi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim