Kamion MERCEDES BENZ 3aks 26-28

Shitet nga: Naimi 28 Mar 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet kamoni MERCEDES BENZ 3aks 26-28 viti i prodhimit 1986 eshte ne gjendje shume te mire dhe gomat i ka te reja.Ju mirepresim faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim