Kamion Man TGA 18.480 + 510+ 291

Shitet nga: veton 01 Pri 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

31 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shes Kompelt makinerin Man TGA 480 520000 KM SUPER GJENDJE ME PRIKOLIC 4700 KG ME KLIM DHE ESP
SPECIJALE PER KTHESA DHE PER BARAZPESHIM. VITI 2004 rotajder intajder

MAN TGA 510 650000KM LEKUR, SENZORA ,ESP NE GJENDJE SHUM TE MIR. VITI 2002 rotajder intajder

MAN 26.291 380000 KM PLUS KRAN

BAGER ZEPELIN 1988 ME DY LUG

BAGER LIEBHERR 902 I THJESHT 1990 KRANI BANANE

SANAK PER MILLER KIPPER I RI ME QMIM TE VOLITSHEM

Me pun te gatshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim