Kamion Mercedes 13-20 dhe MAN 8.136

Shitet nga: Jakup 07 Jan 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten kamionat mercedes 13-20 viti 1986 regjistrim ka edhe 2 muaj kiper dhe MAN 8.136 viti 1983 i qlajmruar kiper mundesi ndrrimi per me shum na kontaktoni ne nr. 044-209-546
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim