Kamion Mercedes 814 kipper

Shitet nga: Durim 24 Pri 07:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes kamion 814 kipper ne gjendje shum te mire teknike viti i prodhimit 1988 regjistrim i skaduar i qlajmruar per info lajmrohuni ne tel 044 636 945 dhe 044 431 987
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim