Kamion VW LT 50

Shitet nga: kushtrim 17 Shk 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Prishtinë
shes kamionin lt 50 me 5 muaj regjistrim me te gjitha serviset e kryera ,bej nderrim edhe me vetur' qmimi 3100 € mund te kontaktoni ne kete numer+37744455250 dhe viber,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim