Kamion mercedes benz

Shitet nga: Naim 22 Krr 07:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes kamionin mercedes 16/25 eshte shume i ruajtur motorrin e ka shume te mire, gjithashtu shes dhe prokolicen e tij , eja dhe provoje nuk do te zhgenjehesh pres bleres serioz nderroj edhe me ndonje vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim