Kamion renault 420cdi

Shitet nga: edoardo006@ormai.it 23 Mar 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

31 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes kamion renault 420 cdi viti 2005 dhe prokoliza e vitit 1993 me regjistrim edhe 5 muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim