Kamionet mercedes - benz (D)609D viti i prodhimi..

Shitet nga: murati 13 Krr 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES KAMIONET MERCEDES BENZ D 609(D) DIZEL 4.0VITI I PRODHIMIT 1994 PERDORET PER NGARKESA DERI NE 5 TONA DHE TERHEQJE PREJ 2580 KG POSEDON: NGA DY RROTA MRAPA POSEDON NXEMJEN E MBRENSHME PER PUNTOR ,GOMA TE REJA I PO SA ARDHUR NGA GJERMANIA NI DOR E PERDORUR NGA FABRIKA PER ME SHUM MUND TA SHIKONI NE FOTO DHE TE NA KONTAKTONI NE KET NR TEL 044/538/728 KAMIONETA OSHT E PA DOGANUAR .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim