Kamionet vw t4 2.4 dizel -94

Shitet nga: nexhi 13 Mar 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesh kamioneten e cila esht ne gjendje te rregullt posedon goma te reja dimer ver me c.dhe ka regjistrim deri ne shtator kamjoneta ka mundsi ndrrimi me naj vetur te mir te vitev 2000 e tutje shtoj pak pare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim