Kia pregia 2005

Shitet nga: Sadik 08 Mar 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes kombin per ngarkes dhe terheqje kombi asht i ardhur nga zvizrra asht ne gjendje shum te mir ipa doganuar kia 2.4 dizell viti prodhimit 2005
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim