Komb Peogeut -99

Shitet nga: peugeot kombi 12 Pri 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shitet kombi pezho kombi asht gjendja tmir teknike dhe optike asht shum i paster si mrena dhe jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim