Komb Renault trafic 2.5D -94

Shitet nga: flori 21 Shk 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet kombi Renault Trafic si dhe ndrrohet me naj vetur te vogel ose material ndertimor.

Kombi eshte me 8+1 ulse vozitet me kategorin B

dhe eshte ne gjendje te mire regjistrimi i skaduar i qlajmeruar pa denim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim