Komb VW T2, TDI 1.9 -85

Shitet nga: Imer 06 Mar 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 490 EUR

Komuna: Prishtinë
Wolkwagen T2, TDI 1.9, ne gjendje te rregullt. Me cerat te re dhe goma te dimrit.
Gjithashtu ka regjistrim deri ne muajin e peste.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim