Kombe Ford Transit

Shitet nga: bashkim 06 Pri 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Prishtinë
shes furgonin ford tranzit rexhistrimi i par ne kosov me vetem 90 mi kilometra orxhinal viti i prodhimit 1998 me kuk terheqse nga mrapa dhe me dubllo goma nga mrapa i ardhun nga xhermanija per xhdo informacijon mun te na kontaktoni ne viber 00393283152745 cmimi 3200 euro vetem te interesurit flm per mirkuptim bashkimi.................
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim