Kombe Mercede benz Sprinter -03

Shitet nga: selim 24 Mar 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes kombin viti 2003 modeli 308 2.2 CDI kombi posedon 6 ulse si dhe mbrapa osht I mbyllur.kombi osht rks rigjostrim deri me 20-04-2015 .servisimin e ka te kryar me koh kombi osht ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim