Kombe Mercede benz Sprinter -03

Shitet nga: selim 27 Mar 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes kombin sprinter 308 2.2 cdi viti 2003 rks rigjistrim deri me 20 04 2015 kombi posedon 6 ulse dhe mbrapa osht I mbyllur .te gjitha serviset I ka te kryera kombi osht ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim